Každá recenze pomáhá!

Malvínka.cz a MAMINY S RAKOVINOU, z.s.

Recenze můžou pomoct více než si myslíte! Zpětná vazba je pro každou službu velmi důležitá, náš obchod není ani v tomto výjimkou. 

Napadlo nás spojit 2 užitečné věci najednou - tímto slavnostně přísaháme na holé pupky, že za každou vyplněnou recenzi na Heureka.cz  a Glami.cz pro eshop Malvinka.cz darujeme 20Kč na charitu. Dary budeme vždy posílat po každém měsíci za počet nových recenzí a sumu uvidíte zde i s ověřením o darování (sumu nějak hezky zaokrouhlíme nahoru :) ). Každá Vaše vyplněná recenze tak pomůže nejen nám se zlepšovat, ale i charitě na dobrou věc!

Pro tuto dlouhodobou spolupráci jsme se rozhodli navázat kontakt s organizací MAMINY S RAKOVINOU, z.s., která svou činnost krásně sama popisuje takto:

"Maminy s rakovinou je mladá organizace, první svého druhu v České republice, která pomáhá onkologicky nemocným maminkám napříč všemi druhy nádorových onemocnění, včetně těch méně známých či vzácných. Jsme tým lidí, kteří mají osobní zkušenost s tímto onemocněním.

Rakovinu vnímáme jako nemoc celé rodiny, proto se věnujeme komplexní pomoci rodině."

Dary, které budeme odesílat budete moci vidět i na jejich transparentním účtu 2401654995 / 2010 (fio), na který můžete nahlédnout v tomto odkaze. Samozřejmě můžete na tento účet sami nějaký dar poslat, budete-li chtít :). 

Zároveň můžete organizaci podpořit v jejich obchodě www.pomahejstylove.cz, kde najdete spoustu zajímavých předmětů a použitého oblečení, které pomáhá organizaci financovat. Spoustu tohoto zboží najdete i v naší kategorii Charitativních produktů, kdy jsme některé jejich výrobky sami nakoupili a nyní je u nás prodáváme. Veškeré prodané zboží z této kategorie tak ze 100% pomáhají financovat chod této organizace (ne, opravdu si z toho nenecháváme ani halíř, veškeré zboží jsme již za vlastní nakoupili, máme jej skladem a nyní jej za stejnou cenu nabízíme i Vám :).

S přáním pevného zdraví a hezkého dne

Malvinka.cz

Informativní statistická tabulka:

Měsíc

Počet recenzí Heureka

Hodnota recenzí Heureka
(1 recenze = 20 Kč)
Počet recenzí Glami Hodnota recenzí Glami
(1 recenze = 20 Kč)
Dorovnáno Malvínkou Celkem darováno
prosinec 2022 1 20,00 Kč 0 0 Kč 80,00 Kč 100,00 Kč