O nás - kdo stojí za eshop Malvinka.cz?

Ahój, tady Malvinka.cz,

vlastně teď ně. Nyní bychom se Vám rádi představili my - skuteční lidé co za Malvínkou stojí :). Nechceme být další anonymní e-shop bez tváře, proto se Vám chceme alespoň trochu představit.

Jmenujeme se Danča a Ráďa a chodíme spolu již bezmála 6 let. Nápad založit Malvinku vznikl v mé (Ráďově) hlavě, po několika letech administrací jiných e-shopů, kdy jsem si řekl že bych chtěl zkusit "něco vlastního", protože řadu dovedností s eshopy jsem již měl, stejně tak i fotografický ateliér na úpravu fotek. Danča jako skvělá partnerka souhlasila a nabídla mi výpomoc, která se při rozjezdu jakéhokoliv e-shopu vždy hodí, zejména i proto, že s dětským oblečením jako takovým nemám prakticky žádné znalosti, takže pojem "tutu" byl pro mne jen synonymum troubení :D. Velký dík patří i naší modelce (mé neteři) Kačence, která je nám při focení vždy ochotnou modelkou.

Na začátku roku 2022 jsme e-shop začali pomalu dávat dohromady a přibližně v červenci jej spustili naostro. Malvinka je zatím opravdu mladý a malý projekt, ale o to víc se jej snažíme dělat poctivě - drtivou většinu fotografií si sami tvoříme, stejně tak i celou grafiku a všech okolo. Dáváme do Malvinky vše a vidíme, že naše práce začíná nést ovoce a e-shop se tak může dále rozšiřovat. Dáváme si záležet na tom, aby byl zákazník vždy spokojen, klademe důraz na to, aby zboží odcházelo vždy naprosto v pořádku a co nejdříve. Snad všechny doposud příchozí objednávky jsme zpracovali do 24 hodin a co nejdříve odevzdali dopravci. Na dotazy a zprávy odpovídáme zpravidla co nejrychleji a vrácení peněz u těch pár objednávek, kde neseděly velikosti, proběhlo v řádu několika hodin od zpětného přijetí objednávky.

Věříme, že Malvinka bude časem růst čím dál více a rychleji, a náš sortiment se tak bude stále rozšiřovat - v plánu je spousta nápadů: rozšiřování dětské kategorie, přidání kategorie dospělého oblečení, včetně doplňků a prodej deskových her. Vše je však běh na dlouhou trať a jak se říká: "Celý Řím nebyl postaven za jeden den". Pokud nám (resp. Malvice) chcete pomoci růst, určitě nám pomůžete nákupem, hodnocením na portálech jako jsou Heureka, Glami, Facebook, a Google, nebo prostým sdílením a doporučením mezi svými příteli a rodinou. I malá pomoc je pro nás stále důležitá pomoc a velmi za ni děkujeme.

Když už je řeč o té pomoci - na našem e-shopu naleznete kategorii "Charitativní produkty", ve které nabízíme zboží od společnosti "Maminy s rakovinou", o které píšeme v tomto článku, zde mimo jiné zmiňujeme i to, že za každou recenzi posíláme charitativní příspěvek.

Pomoci nám můžete i v případě, že jste výrobce oblečení, doplňků k oblečení nebo hraček a hledáte další možnost, kde ukázat své výrobky. Pokud máte zájem, napište nám na email obchod@malvinka.cz a moc rádi s Vámi probereme spolupráci s prodejem Vašeho zboží na naší Malvince.

Jak rádi říkáme: "Ahoj, já jsem Malvinka, Tvůj obchod s dětským oblečením, teď jsem jenom malý obchůdek, ale jedou vyrostu a budu velký e-shop!!"

Děkujeme za Vaši důvěru v nás.

S kamarádským

Ráďa a Danča

Malvinka.cz