Ahoj, já jsem Malvínka, Váš eshop s oblečením, my se ještě neznáme že ano?

Ahoj, já jsem Malvínka, Váš eshop s oblečením!

Pravděpodobně se zatím neznáme. Předpokládám, že to bude tím, že jsem na světě sotva pár týdnů a musím trochu vyrůst.

Teď jsem jenom malý e-shop, který byl založen pro prodej krásného oblečení, ale až vyrostu, bude ze mě velký obchod!

Rádi bychom v budoucnu prodávali oblečení jak pro malé děti, tak i větší sourozence. Náš sortiment bychom v budoucnu postupně rozšířili i na oblečení pro dospělé, aby se mohli v našem obchodě obléknout opravdu všichni!

Základem je pro nás spokojený zákazník, který si koupí pouze kvalitní zboží. I v tomto ohledu jsme se již několikrát spálili a na výběr zboží si dáváme velký pozor! Rozhodně ve mě nenajdete nic nekvalitního. S cílem pouze kvalitního oblečení bychom však chtěli pokračovat s ještě jednou myšlenkou - prodávat co nejvíce oblečení od českých výrobců, které bychom tím rádi podpořili. Nyní nelze zajistit, aby veškeré zboží na e-shopu bylo z české výroby, budeme však dělat vše pro to, aby co největší část výrobků byla vyrobena přímo v Česku a podpořila tak naši ekonomiku!

Pokud bys věděl/a o nějakém šikovném výrobci oblečení v Česku (klidně i živnostník, který to dělá z vášně, ale jeho/její výrobky jsou kvalitní a originální), dej nám prosím vědět a já Malvínka udělám vše pro to, aby se i její/jeho výrobky dostali co nejvíce mezi lidi!

Nyní dost řečí, já jdu růst, aby ze mě byl velký obchod!

Ahoj

Malvínka.cz