Doprava a platba

Nabízíme několik možností dopravy a platby, můžete si tak vybrat takovou variantu, která Vám bude vyhovovat nejlépe.

Doprava

PPL - Balík do ruky

Jedná se o klasické doručení kurýrem na Vámi zvolenou adresu. Přepravce by Vás měl před doručením informovat o doručení balíčku a popřípadě se s Vámi domluvit na konkrétním čase, nebo náhradním termínu. Pokud jste již zaplatili předem, nemusíte už na nic dalšího myslet. V případě objednávky na dobírku zaplatíte celou hodnotu zásilky řidiči při převzetí Vaší zásilky. Společnost PPL doručuje v rámci ČR většinu zásilek do druhého dne od jejího převzetí.

PPL - Parcel shop

Zásilka bude doručena na Vámi zvolené výdejní místo Parcel shop. Zde na vás bude balíček čekat 7 kalendářních dnů. V případě platby na dobírku zaplatíte celou hodnotu objednávky obsluze Parcel shopu. Společnost PPL doručuje v rámci ČR většinu zásilek do druhého dne od jejího převzetí.

Zásilkovna - Výdejní místa

Vaši zásilka Vám bude doručena na Vámi vybrané odběrné místo společnosti Zásilkovna. Při převzetí nahlásíte svůj kód, který Vám společnost Zásilkovna doručí pomocí sms nebo emailu. Pokud jste jako možnost platby zvolili dobírku, zaplatíte za balíček při převzetí. Standardní doba dodání je v rámci ČR 1-4 pracovních dny.

WE|DO Point + Box

Služba WE|DO Point + Box funguje podobně jako Parcelshop PPL. Zásilka je Vám během 1-3 pracovních dnů doručena na výdejní místo, nebo odběrný box, kde si ji můžete vyzvednout. Jakmile bude balíček připraven k vyzvednutí, dojde vám od dopravce WE|DO do sms pin pro vyzvednutí. Zásilka na Vás bude čekat 5 pracovních dnů.

WE|DO HOME

Zásilku Vám doveze kurýr společnosti WE|DO přímo na Vámi zvolenou adresu. Klasicky již druhý pracovní den po odeslání zásilky přepravní společnosti. Kurýr Vás bude v den doručení informovat e-mailem, sms zprávou, nebo v jejich aplikaci pro chytré telefony. Běžně je zásilka doručována mezi 8-16 hodinou. 

Osobní vyzvednutí

Bohužel nemáme kamennou prodejnu na vyzvednutí zásilky, není však problém se po osobní domluvě dohodnout na osobním předání v blízkosti našeho sídla, nebo přímo v něm. Většinou pravidelně jezdíme do okolí Zlína a Uherského Hradiště, pokud jste tedy z okolí, určitě se nějak domluvíme na osobním předání a nemusíte tak řešit žádnou další dopravu.

Možnosti a ceny dopravy:

Doprava Cena
PPL - balík do ruky 130 Kč
PPL - Parcel shop 120 Kč
Zásilkovna - Výdejní místa 100 Kč
WE|DO Point + Box 60 Kč
WE|DO HOME 130 Kč
Česká pošta - balík do ruky 75 Kč
Balíkovna 44 Kč
Osobní vyzvednutí (po dohodě, nemáme kamennou prodejnu) Zdarma

Možnosti a ceny plateb

1) Platba převodem - zdarma

Po dokončení objednávky je na uvedenou elektronickou adresu odesláno potvrzení s objednaným zbožím, celkovou částkou k úhradě, číslem účtu a variabilním symbolem. Úhradu na náš účet proveďte až po výzvě k úhradě, kterou vám zašleme do druhého pracovního dne od objednání zboží.

2) Dobírka - 15 Kč

Objednávku jednoduše zaplatíte přímo na zvoleném místě vyzvednutí, nebo řidiči dopravní služby. Tato služba je zpoplatněna cenou 45 Kč. Díky tomu, že nemusíme čekat na příchod Vaší platby před odesláním, je zásilka odeslána hned následující pracovní den po jejím vytvoření.

3) Platba kartou - zdarma

Platba kartou je nejrychlejším možným způsobem platby, kterou nám zprostředkovává společnost ComGate Payments, a.s*. Po odeslání objednávky budete automaticky přesměrování na zabezpečenou platební bránu, do které zadáte údaje své platební brány. Většinou je pak potřeba potvrdit Vaši platbu (nejčastěji v mobilní aplikaci, nebo zadáním kódu z sms, kterou Vám odešle Vaše banka) a platba pak proběhne automaticky. Jakmile je vše dokončeno, automaticky je objednávka označena jako zaplacená a my pracujeme na jejím odeslání.

4) Expresním Bankovním převodem online - zdarma

Zákazník po dokončení výběru zboží v e-shopu obchodníka zvolí jako platební metodu Expresní bankovní převod, vybere svou banku, při vstupu do elektronického bankovnictví uvidí již vyplněný příkaz k úhradě. Pro potvrzení platby zákazníkem obchodník je obratem informován o provedení platby a může expedovat zboží.

*V případě potřeby můžete kontaktovat společnost ComGate Payments, a.s. těmito způsoby:

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267